poniedziałek, 15 sierpnia 2011

NKJO w Tychach ogłasza drugi nabór na rok szkolny 2011/2012. Ostateczny termin składania dokumentów to 21 września 2011.
  1. O przyjęcie do NKJO w Tychach mogą ubiegać się osoby legitymujące się świadectwem maturalnym.
  2. Przyjęcie do NKJO odbywa się w wyniku postępowania rekrutacyjnego na podstawie liczby uzyskanych punktów rekrutacyjnych.
  3. Kandydat uzyskuje punkty rekrutacyjne po przeliczeniu ocen uzyskanych z egzaminów maturalnych lub uznawanych przez NKJO zewnętrznych egzaminów językowych.
Więcej informacji:  http://www.tyskiekolegium.pl/joomla/index.php/rekrutacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz