sobota, 10 grudnia 2011

Finał akcji „Szlachetna Paczka”

W piątek 9.12.2011 w NKJO miał miejsce finał akcji „Szlachetna Paczka”. Jako darczyńca oferowaliśmy naszą pomoc potrzebującej Rodzinie, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i wspólnie przygotowaliśmy paczkę, i to jaką! Efekt był niesamowity: paczkę zapakowaliśmy w 25 (!) kartonów.

http://www.tyskiekolegium.pl/joomla/index.php/aktualnosci/42-aktualnosci/192-qszlachetna-paczkaq-fina