W piątek 9.12.2011 w NKJO miał miejsce finał akcji „Szlachetna Paczka”.
Jako darczyńca oferowaliśmy naszą pomoc potrzebującej Rodzinie, która
znalazła się w bardzo trudnej sytuacji i wspólnie przygotowaliśmy
paczkę, i to jaką! Efekt był niesamowity: paczkę zapakowaliśmy w 25 (!)
kartonów.
http://www.tyskiekolegium.pl/joomla/index.php/aktualnosci/42-aktualnosci/192-qszlachetna-paczkaq-fina
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz